Wyślij wiadomość
Tel:
Ruixin Energy Equipmnet
Ruixin Energy Equipmnet

Doskonałość innowacji

Dom ProduktyCiąg narzędzi Wireline

2,5-calowy wałek kulowy przegubowy drutowy sznurek narzędziowy do żyroskopów

2,5-calowy wałek kulowy przegubowy drutowy sznurek narzędziowy do żyroskopów

  • 2,5-calowy wałek kulowy przegubowy drutowy sznurek narzędziowy do żyroskopów
2,5-calowy wałek kulowy przegubowy drutowy sznurek narzędziowy do żyroskopów
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: China Baoji
Nazwa handlowa: Ruixin
Orzecznictwo: API Q1
Numer modelu: 1,25 cala 1,5 cala 1,75 cala 1,875 cala 2 cale 2,5 cala
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: drewniane pudło
Czas dostawy: 2-3 tygodnie
Zasady płatności: T / T
Możliwość Supply: 1 zestaw 2 tygodnie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Aplikacja: Wireline Roller Ball Knuckle Joint Wireline Tool String Rozmiar: 1,25 cala 1,5 cala 1,75 cala 1,875 cala 2 cale 2,5 cala
Szyja Ryby: 1,187 cala 1,375 cala 1,75 cala 2,313 cala Połączenie: SR,QLS,BLQJ,HDQRJ
Materiał: Stop stali i stopu niklu Używać: Linia przewodowa i gładka
Korzyść: Dodaj elastyczność ciągowi narzędzi warunki pracy: Standard
High Light:

Sznurek narzędziowy z przegubem przegubowym

,

sznurek narzędziowy z kulkami rolkowymi

,

2-calowe złącze przegubowe

2,5-calowy wałek kulowy przegubowy drutowy sznurek narzędziowy do żyroskopów

 

Wireline Roller Ball Knuckle Joint Wireline Tool String

 

Ⅰ.Wstęp 

Wireline Roller Ball Knuckle Joint Wireline Tool String służy do zwiększenia elastyczności ciągu narzędzi i są szczególnie skuteczne w de

Ⅱ.Ogólne parametry techniczne:

Rozmiar Szyja wędkarska Rodzaj połączenia
1,25" 1,187" 15/16 UN QLS HDQRJ BLQJ
1,5" 1,375" 15/16 UN QLS HDQRJ BLQJ
1,75" 1,375" 15/16 UN QLS HDQRJ BLQJ
1,875" 1,75" 1-1/16UNQLS HDQRJ BLQJ
2" 1,75" 1-1/16UNQLS HDQRJ BLQJ
2,5" 2,313" 1-9/16UNQLS HDQRJ BLQJ

Notatka:Narzędzia mogą być produkowane w dowolnym wymaganym rozmiarze.

III.Cechy konstrukcyjne i zastosowanie:

Wireline Roller Ball Knuckle Joint może nie tylko przenosić jednocześnie obciążenia promieniowe i osiowe, ale także znosić szeroki zakres niewspółosiowości.Dlatego ten typ łożyska jest uważany za odpowiedni do podtrzymywania i smarowania elementów bezwładnościowych (takich jak żyroskopy) w przemyśle lotniczym i nawigacyjnym.W tych badaniach przedstawiliśmy metodę numeryczną do przewidywania charakterystyk statycznych i dynamicznych oraz przeprowadzania analizy parametrów obracającego się spiralnego rowka aerodynamicznych łożysk sferycznych.Równanie Reynoldsa jest obliczane metodą różnic skończonych i metodą perturbacji i otrzymuje się współczynnik siły.Biorąc pod uwagę złożony rozkład rowków, nieciągłość i ściśliwość membrany, trudno jest numerycznie rozwiązać równanie w sferycznym układzie współrzędnych.Dlatego w tym badaniu równanie Reynoldsa zostało zmodyfikowane do płaskiego skośnego układu współrzędnych poprzez transformację parametrów i skośną transformację współrzędnych. Metoda ośmiopunktowa jest również stosowana do radzenia sobie z nieciągłością grubości filmu.Przewidywane wyniki tej metody są w dobrej zgodności z danymi eksperymentalnymi.

Następnie badane są parametry luzu nominalnego, mimośrodowości, prędkości obrotowej, głębokości rowka, kąta rowka i częstotliwości zakłóceń w celu określenia najlepszych parametrów projektowych.Wyniki pokazują, że czynniki te istotnie wpływają na charakterystykę łożyska zarówno w kierunku promieniowym, jak i osiowym.

Zapraszamy do kontaktu z nami w dowolnym momencie

2,5-calowy wałek kulowy przegubowy drutowy sznurek narzędziowy do żyroskopów 0

O narzędziach Baoji RuiXin Slickline

Baoji Ruixin Energy Equipment Co., Ltd. została założona w 2012 roku. Jest organizacją badawczo-rozwojową z certyfikatem IS0: 9001-2015 i API Q1, specjalizującą się w projektowaniu i produkcji narzędzi do drutu stalowego, kabli i zwijanych rur.Dzięki silnym możliwościom badań i rozwoju nowych produktów uzyskała 12 krajowych certyfikatów patentowych na wzory użytkowe i 1 certyfikat patentowy na wynalazek.Podjął dwa projekty badawcze na poziomie prefektury i prowincji.Nasze produkty obejmują przewodowe urządzenia zapobiegające wysadzaniu głowic odwiertów przewodowych, przewodowe narzędzia do odwiertów i narzędzia do odwiertów zwijanych.Obecnie zapewniliśmy profesjonalny sprzęt i wsparcie techniczne ponad 50 firmom serwisowym na polach naftowych w różnych regionach w kraju i za granicą.

Ścisły system kontroli jakości

Narzędzia do obróbki drutu stalowego są certyfikowane przez API, a cała produkcja jest ściśle zgodna z systemem API, w tym zarządzaniem kontrolą jakości, zarządzaniem środowiskiem oraz zarządzaniem bezpieczeństwem i higieną pracy.Dla każdego narzędzia do obróbki drutu i każdej części osiągnęliśmy identyfikowalność od surowców, procesu produkcyjnego po wysyłkę produktu.

Ciężka praca, obsługa posprzedażna

Wymiana wskazówek technicznych na miejscu między sobą.Nasz personel handlowy i techniczny dobrze komunikował się z inżynierami pierwszej linii i ekspertami technicznymi w miejscu pracy oraz rozwiązywał problemy techniczne, takie jak dobór materiałów, optymalizacja konstrukcji uszczelniającej i postępowanie w przypadku wypadków w złożonych środowiskach.I przeprowadził wiele wymian technicznych i przyjaznej współpracy.Wykonaliśmy dobrą robotę w zakresie obsługi posprzedażnej produktu dla klientów i zapewniamy klientom bardziej satysfakcjonujące usługi.Chcielibyśmy podziękować coraz większej liczbie klientów za wsparcie i zaufanie.W przyszłości zrobimy to lepiej.

 

Szczegóły kontaktu
Ruixin Energy Equipmnet

Osoba kontaktowa: Selina Qiang

Tel: 86 13571793445

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Ruixin Energy Equipmnet
Pokój 1901, blok A, budynek dzielnicy Saigao, Feng Cheng Five Road, strefa rozwoju gospodarczego i technologicznego Xi 'an, prowincja Shaanxi
Tel:00-86-13571793445
Strona mobilna Polityka prywatności | Chiny dobry jakość Ciąg narzędzi Wireline dostawca. © 2021 - 2023 rxwirelinetools.com. All Rights Reserved.