Wyślij wiadomość
Tel:
Ruixin Energy Equipmnet
Ruixin Energy Equipmnet

Doskonałość innowacji

Dom ProduktyUrządzenia do kontroli ciśnienia przewodowego

Szybki test ze stali stopowej Sub Wireline Sprzęt do kontroli ciśnienia

Szybki test ze stali stopowej Sub Wireline Sprzęt do kontroli ciśnienia

  • Szybki test ze stali stopowej Sub Wireline Sprzęt do kontroli ciśnienia
Szybki test ze stali stopowej Sub Wireline Sprzęt do kontroli ciśnienia
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: China Baoji
Nazwa handlowa: Ruixin
Orzecznictwo: API
Numer modelu: 2 cale ID 3 cale ID 4,06 cala ID 5-1 / 8 cali ID
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: drewniane pudło
Czas dostawy: 4-5 tygodni
Zasady płatności: T / T
Możliwość Supply: 1 zestaw 4 koła
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Sprzęt do kontroli ciśnienia w przewodzie podrzędnym ze stali stopowej do szybkiego testu Materiał: Stali stopowej
Rozmiar: 2,5 cala, 3 cale, 4 cale Typ: Hydrauliczny
Praca: Standardowy i H2S Ciśnienie: 5 tys., 10 tys., 15 tys
Używać: Linia przewodowa i gładka warunki pracy: Standard
High Light:

Catcher Wireline Pressure Control

,

Tool Catcher Wireline

,

Hydraulic Tool Catcher Wireline

Sprzęt do kontroli ciśnienia w przewodzie podrzędnym ze stali stopowej do szybkiego testu

 

I.Przegląd

Szybki test subjest urządzeniem zabezpieczającym, zwykle umieszczanym na górnej części smarownicy poniżej dławnicy lub głowicy wtrysku smaru (GIH).To narzędzie zostało zaprojektowane z wewnętrznym pies, który łapie gniazdo liny i zapobiega spadaniu sznurka narzędziowego w dół w tej sytuacji że ciąg narzędzi został wciągnięty między smarownicą a dławnicą lub GIH, zmuszając w ten sposób przewód z gniazda liny. 

II.Rutynowa konserwacja:

1. Po każdym użyciu wymienić pierścień uszczelniający;

2. Gdy tymczasowo nie jest używany, należy go przechowywać z osłoną jedwabiu.

Zapraszamy do kontaktu z nami w dowolnym momencie.

Szybki test ze stali stopowej Sub Wireline Sprzęt do kontroli ciśnienia 0

O narzędziach Baoji RuiXin Slickline

Firma Baoji Ruixin Energy Equipment Co., Ltd. została założona w 2012 roku. Jest organizacją badawczo-rozwojową posiadającą certyfikat IS0: 9001-2015 i API Q1, specjalizującą się w projektowaniu i produkcji narzędzi do drutu stalowego, kabli i rur zwijanych.Dzięki silnym możliwościom badań i rozwoju nowych produktów uzyskała 12 krajowych certyfikatów patentowych na wzory użytkowe i 1 certyfikat patentowy na wynalazek.Podjął dwa projekty badawcze na poziomie prefektury i prowincji.Nasze produkty obejmują przewodowe urządzenia zapobiegające wysadzaniu głowic odwiertów przewodowych, przewodowe narzędzia do odwiertów i narzędzia do odwiertów zwijanych.Obecnie zapewniliśmy profesjonalny sprzęt i wsparcie techniczne ponad 50 firmom serwisowym na polach naftowych w różnych regionach w kraju i za granicą.

Ścisły system kontroli jakości

Narzędzia do obróbki drutu stalowego są certyfikowane przez API, a cała produkcja jest ściśle zgodna z systemem API, w tym zarządzaniem kontrolą jakości, zarządzaniem środowiskiem oraz zarządzaniem bezpieczeństwem i higieną pracy.Dla każdego narzędzia do obróbki drutu i każdej części osiągnęliśmy identyfikowalność od surowców, procesu produkcyjnego po wysyłkę produktu.

Ciężka praca, obsługa posprzedażna

Wymiana wskazówek technicznych na miejscu między sobą.Nasz personel handlowy i techniczny dobrze komunikował się z inżynierami pierwszej linii i ekspertami technicznymi w miejscu pracy oraz rozwiązywał problemy techniczne, takie jak dobór materiałów, optymalizacja struktury uszczelnień i postępowanie w przypadku wypadków w złożonych środowiskach.I przeprowadził wiele wymian technicznych i przyjaznej współpracy.Wykonaliśmy dobrą robotę w zakresie obsługi posprzedażnej produktu dla klientów i zapewniamy klientom bardziej satysfakcjonujące usługi.Chcielibyśmy podziękować coraz większej liczbie klientów za wsparcie i zaufanie.W przyszłości zrobimy to lepiej.

 

Szczegóły kontaktu
Ruixin Energy Equipmnet

Osoba kontaktowa: Selina Qiang

Tel: 86 13571793445

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Ruixin Energy Equipmnet
Pokój 1901, blok A, budynek dzielnicy Saigao, Feng Cheng Five Road, strefa rozwoju gospodarczego i technologicznego Xi 'an, prowincja Shaanxi
Tel:00-86-13571793445
Strona mobilna Polityka prywatności | Chiny dobry jakość Ciąg narzędzi Wireline dostawca. © 2021 - 2023 rxwirelinetools.com. All Rights Reserved.