Tel:
Baoji Ruixin Energy Equipment Co.,Ltd
Baoji Ruixin Energy Equipment Co.,Ltd

Doskonałość innowacji

Dom ProduktyCiąg narzędzi Wireline

2-calowy drutowy łącznik obrotowy drutu przewodowego

2-calowy drutowy łącznik obrotowy drutu przewodowego

  • 2-calowy drutowy łącznik obrotowy drutu przewodowego
2-calowy drutowy łącznik obrotowy drutu przewodowego
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: China Baoji
Nazwa handlowa: Ruixin
Orzecznictwo: API Q1
Numer modelu: 1,5 ", 1,875", 2 ", 2,125" ~
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: drewniane pudło
Czas dostawy: 2-4 tygodnie
Zasady płatności: T / T, Western Union
Możliwość Supply: 1 zestaw 2 tygodnie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: 2-calowy drutowy łącznik obrotowy drutu przewodowego Rozmiar: 1,5 cala, 1,75 cala, 1,875 cala, 2 cale, 2,5 cala.
Posługiwać się: Linia przewodowa i slickline Połączenie: SR QLS HDQRJ, BLQJ
Materiał: Stal stopowa i stop niklu Usługa: Standardowy i H2S
Fesh Neck: 1.125 cala ~ 2.313 cala Warunki pracy: Standard

2-calowy drutowy łącznik obrotowy drutu przewodowego

I. Wstęp

W celu zminimalizowania skręcania się linki podczas wchodzenia i wyciągania ze studni stosuje się przegubowe złącze obrotowe.Zwykle znajduje się poniżej gniazda liny, a łożyska umożliwiają ruch obrotowy przy zachowaniu sztywności wzdłużnej w łańcuchu narzędziowym.Ta konstrukcja jest odpowiednia do radzenia sobie z uderzeniami od silnych wstrząsów w górę iw dół.

II.Ogólne parametry techniczne

Rozmiar Szyja wędkarska Połączenie PN.
1,5" 1,375" 15/16UN W02-02.01.00
1,75" 1,375" 1-1/16UN W02-01.03.00
1,875" 1,75" 1-1/16UN W02-01.02.00
2,5" 2.313" 1-9/16UN W02-01.04.00

Notatka.Bardziej niestandardowe części są dostępne na żądanie.

III. Charakterystyka konstrukcji:

Złącze obrotowe przewodowe składa się z elementu górnego, elementu dolnego, trzpienia, tulei łożyskowej, łożyska kulkowego wzdłużnego itp. Następnie trzpień z zamocowanym łożyskiem kulkowym wzdłużnym jest montowany do tulei łożyskowej.Górna część połączona jest z tuleją łożyskową, a dolna połączona z trzpieniem za pomocą śrub.I zamocuj połączenie obrotowe między gniazdem liny a wspornikiem.Łożysko kulkowe wzdłużne charakteryzuje się niewielkim tarciem.Gdy trzpień itp. wprawia trzpień w ruch obrotowy, górna tuleja łożyska i górna część pośrednia nie poruszają się.W ten sposób linia przewodowa podłączona do gniazda liny będzie zabezpieczona przed skręcaniem.

Zapraszamy do kontaktu z nami w dowolnym momencie.

2-calowy drutowy łącznik obrotowy drutu przewodowego 0

Informacje o narzędziach Baoji RuiXin Slickline

Baoji Ruixin Energy Equipment Co., Ltd. została założona w 2012 roku. Jest to certyfikowana organizacja badawczo-rozwojowa w zakresie technologii IS0: 9001-2015 i API Q1, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji narzędzi z drutu stalowego, kabli i zwijanych rur.Dzięki silnym możliwościom w zakresie badań i rozwoju nowych produktów uzyskał 12 krajowych certyfikatów patentowych na wzory użytkowe i 1 certyfikat patentowy na wynalazek.Podjął dwa projekty naukowo-badawcze na poziomie prefekturalnym i wojewódzkim.Nasze produkty obejmują sprzęt zapobiegający wydmuchiwaniu głowicy przewodowej z przewodami przewodowymi, narzędzia wiertnicze do przewodów przewodowych i narzędzia wiertnicze do rur zwijanych.W chwili obecnej dostarczyliśmy profesjonalny sprzęt i wsparcie techniczne dla ponad 50 firm zajmujących się obsługą pól naftowych w różnych regionach w kraju i za granicą.

Ścisły system kontroli jakości

Narzędzia do obróbki drutu stalowego są certyfikowane przez API, a cała produkcja jest ściśle zgodna z systemem API, w tym zarządzanie kontrolą jakości, zarządzanie środowiskiem oraz zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy.Dla każdego narzędzia do obróbki drutu i każdej części osiągnęliśmy identyfikowalność od surowców, procesu produkcyjnego do wysyłki produktu.

Ciężka praca, obsługa posprzedażna

Wymiana wskazówek technicznych na miejscu ze sobą.Nasz personel sprzedaży i personelu technicznego dobrze komunikował się z inżynierami pierwszej linii i ekspertami technicznymi na miejscu pracy i rozwiązywał problemy techniczne, takie jak dobór materiałów, optymalizacja struktury uszczelniającej i obsługa wypadków w złożonych środowiskach.I przeprowadził wiele wymian technicznych i przyjaznej współpracy.Wykonaliśmy dobrą robotę w zakresie obsługi posprzedażnej produktu dla klientów i zapewniamy klientom bardziej satysfakcjonujące usługi.Coraz większej liczbie klientów serdecznie dziękujemy za wsparcie i zaufanie.W przyszłości zrobimy to lepiej.

Szczegóły kontaktu
Baoji Ruixin Energy Equipment Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Selina Qiang

Tel: 86 13571793445

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Baoji Ruixin Energy Equipment Co.,Ltd
401B, High-end Equipment Industrial Park, Baoji High-tech Development Zone, Shaanxi Province
Tel:00-86-13571793445
Strona mobilna Polityka prywatności | Chiny dobry jakość Ciąg narzędzi Wireline dostawca. © 2021 - 2022 rxwirelinetools.com. All Rights Reserved.